Dywany włoskie - kupić w Warszawie


Dywany - jest to bardzo popularny teraz temat. Dywany włoskie Calligaris zaprojektowane z celem stworzenia niezwykłego krajobrazu wokół nas, wykonane z naturalnych materiałów (bawełny i wełny).


MAROCCO - tkany dywan w prostokątnym kształcie. Geometryczny wzór mozaiki ceramicznej w marokańskiej łaźni tureckiej powoduje typowy efekt kalejdoskopu. Skład dywanu jest mieszanką bawełny, akrylu i poliestru. MAROCCO można umieścić w salonie u przy kanapie, pod stołem lub biurkiem, dodając fragment odległych, wspaniałych miejsc do centrum metropolii. MAROCCO należy do kolekcji CODE i jest naprawdę nadzwyczajnym, ironicznym i fantastycznym z akcesoriów zaprojektowanych przez młodych włoskich talentów. Design: Matteo CIBIC


Dywan wykonany z tkaniny żakardowej, w odcieniach zieleni i różu, łącząc proste geometryczne kształty, trójkąty i kwadraty koncentryczne. Rysunek Rose jest abstrakcyjną wersją krzewów w rozkwicie. Dywan Rose znajduje swój najwyższy wyraz w połączeniu z meblami w ciemnym wykończeniu z drewna i metalu. Zaprojektowany przez młodych talentów włoskiego designu.


Prostokątny dywan z orientalnym wzorem Odessa - jest wykonany z bawełny. Wzór dywanu ODESSA przywraca klasyczny motyw perski w najbardziej współczesnych odcieniach. Umieszczony w przedpokoju, salonie lub sypialni, dywan ODESSA dodaje absolutnie wyjątkowego charakteru.


Dobrym pytaniem jest - w jaki sposób mogę określić, jaki rozmiar powinien mieć dywan?

Przed rozpoczęciem wyboru dywanu zapoznaj się z kilku zasadami.

Kilka z nich: czy podłoga jest ogrzewana, czy dywan będzie zdobić salon, jadalnie , sypialnie, biuro? Czy będą stać na dywanie mebli? Jak często po dywanie będą chodzić ludzie (w przedpokoju i sypialni intensywność różna). I dopiero wtedy wybierać długość włosa, gęstość i rodzaj materiału dywanów - z bawełny lub wełny, i - to jest bardzo ważne – rozmiar i kształt – duży, mały, prostokątny, okrągły.

Przednie nogi mebla na dywanie

Statystycznie najczęściej stosowana nowoczesna metoda położenia dywanu na podłodzew odniesieniu do mebli włoskie. W tym przypadku, dywan pełni rolę "wyspy" do mebli. Stawiać sofę, fotele, ławę na dywan najlepiej o połowę lub dwie trzecie. Dywan zgromadzi wszystkie obiekty znajdujące się wokół niego i wnętrze nie będzie "rozpadać się.

Wszystkie nogi na dywanie

Wszystkie meble są na dywanie, jeśli dywan pokrywa całą powierzchnię pokoju. Odległość między dywanem i ścianą w tym przypadku zwykle jest około 40 cm. Meble (sofy, krzesła, stoły i krzesła z grupy jadalni) na dywanie tej wielkości mogą być umieszczone w jakikolwiek sposób.

Dywan na podłodze pod stołem na całą powierzchnie rozłożonego stołu

Nowoczesne wzornictwo dywanów wielkoformatowych stosowane w przypadku, gdy jest to konieczne w celu odizolowania jadalni od salonu. W tym przypadku wielkość dywanu może być znacznie szersza niż stół z krzesłami.

Szerokość dywanu jest obliczana w następujący sposób: do parametrów tabeli należy dodać 60-80 cm z każdej strony. W tym przypadku, przy przenoszeniu, nogi krzeseł nie będą zaczepiać krawędzi dywanu, gdy krzesła są odsuwane.

Dywan w sypialni: możliwe opcje

Eksperci zalecają wybór dywanu takiej wielkości, żeby z każdej strony łóżka było jeszcze 40-50 cm, a nawet więcej. Dywan powinien częściowo, nie całkowicie - jedynie tylne nogi, leżeć pod łóżkiem. Zasada ta jest całkiem uzasadniona: jeśli nie masz podgrzewanej podłogi, stawiasz bose stopy na dywanie, a nie na podłodze. Jeśli wielkość pokoju nie pozwala mieć ogromny dywan wysunięty poza łóżko, najlepiej jest ograniczyć się małymi dywanikami po obu stronach łóżka w Warszawie.

Jeśli pokój jest silnie wydłużony, możesz spróbować użyć niestandardowego kształtu dywanu i tylko niewielką część dywanu rozmieścić pod nogami łóżka. Optymalny kształt - okrągły lub asymetryczny.

 

 

 
#10 Bianka, Warszawa
Naprawdę jestem zadowolona z dywanu i usługi. Polecam.
 
 
#9 Asia, Warszawa
Doskonała cena, dostawa w uzgodnionym terminie. Dobra komunikacja. Piękny dywan. O co więcej mogłam marzyć?
 
 
#8 Bianka, Warszawa
Jestem zadowolona z zakupu dywanu i bardzo zadowolona z dostawy też. Zdecydowanie polecam.
 
 
#7 Ania
Zamówiłam dywan, wpłaciłam zaliczkę, gdy cena już trochę wzrosła, ale cena dla mnie nie uległa zmianie, co jest bardzo miłe. Jakość bardzo dobra, żadnych pretensji !!!
 
 
#6 Maria, Warszawa
Ładne żywe kolory w tym dywanie Marocco. I dostawa była szybka.
 
 
#5 Aldona, Wiązowna
Dywan Odessa jest naprawdę super. Zdążyli dostarczyć przed świętami. Dziękuję.
 
 
#4 Monika D.
Mam alergię na sztuczne tkaniny. Wszystko musi być naturalne. A to kosztuję. Znalazłam w tym sklepie świetny bawełniany dywan w przyzwoitej cenie.
 
 
#3 Marcin
Doskonała jakość, piękny wzór, uczciwa cena. Dziękuję.
 
 
#2 Alina
Kupiłam dywan Marocco do pokoiku swojej córeczki. Wygląda świetnie. Dziękuję, Pani Natalio! Wesołych świąt!
 
 
#1 Dorota N.
Kupiłam dywan Odessa. Przepiękny! Nawet kanapa przy nim nabrała innego zmysłu...
 

Napisać komentarz:

Защитный код
Odnowić