Tapety ścienne nowoczesne i klasyczne w Warszawie


Wielu ludzi mają zastrzeżenia do tapet. Dwa z najczęściej zadawanych pytań to: Czy nie wyszły tapety z mody i czy nie jest zbyt konserwatywne? Odpowiedź: Nie, w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. Tapety są bardzo modne i zawsze będą. Ponadto, w większości przypadków są łatwiejsze do czyszczenia niż pomalowane ściany. Wnętrza nie muszą być ściśle nowoczesne lub tradycyjne i klasyczne. Za pomocą tapet mogą być stworzone w nowy świetny sposób, aby zmienić wygląd pokoju bez radykalnej zmiany miejsca lub inwestowania w nowe meble włoskie. Oto kilka przykładów, które pomogą zainspirować własne twórcze wykorzystanie tapet ściennych.

Punkt ogniskowy. Nie chcesz oglądać tapetę całą dobę? Dlaczego, więc, nie wykorzystać jej na ścianie za łóżkiem lub kanapą? Jest to świetny sposób, aby dodać wzoru bez ryzyka zmęczenia się nim zbyt szybko. Odważna tapeta na jednej ścianie posłuży jako akcent trzech neutralnych ścian. Na przykład, turkusowy i różowy wzór za łóżkiem, natomiast - biała pościel, biały zagłówek łóżka, biała szafka nocna i dywan - uspokoją wszystko. Wielu z nas spędza dużo czasu w biurze. Tapety połączone ze ścianą malowaną w podobnym kolorze, a w dodatku kolorowe meble biurowe nadadzą pokoju życia.

Zawiń go. Zawiń małą bibliotekę w stylizowane kwiatowe tapety. Stosowanie tapet za regałami pomaga zjednoczyć się pokoju.

Mieszanka matowych i błyszczących tapet stworzą niesamowitą jadalnie.

Wiktoriańskie przejście. Głęboko tłoczony wzór i faktura tapety przedzieloną boazerią, będzie właściwym rozwiązaniem dla wiąskiego korytarza.

W ramce. Tapeta nie musi być stosowana od ściany do ściany. Można zamieścić tapety w panelach i oprawić w ramę, jak dzieło sztuki. Panele te stworzą stylowe tło dla dekoracyjnych kompozycji.

Studia w geometrii. Małe wzory geometryczne i śmiała kolorystyka- czarny i biały - będą niesamowicie wyglądać w sypialni. Wielkie geometryczne wzory można umieścić w pomieszczeniach przejściowych, takich jak korytarze i klatki schodowe.

In Sider tapetami. Nie chcesz oklejać tapetami całego pokoju, a nawet ściany? Spróbuj dodać iskrę wzoru, wyklejając tapetę z tyłu szafy lub za półkami w jadalnie, salonie oraz biurze. Podkreślając w ten sposób szafę lub półki wyświetlisz cenne dla Ciebie akcesoria i zdjęcia rodzinne. Jest to świetny sposób na uzyskanie czarującego efektu bez dużego zaangażowania. Jeśli masz odwagę połącz boazerię z drewna i tapetowanie górnej trzeciej części ściany tradycyjną tapetą z nowoczesnym stołem i krzesłami. Tworzy to wspaniały efekt!

Kominek. Można zastosować nowoczesne podejście do tradycyjnego pokoju. Tapeta tylko nad kominem przyciągnie wzrok, na przykład, do współczesnej rzeźby i klasycznych trofeum myśliwskich.

Spójrz w górę. Tapeta jest nie tylko do ścian. Stosuje się do sufitu, aby wyróżnić lampę lub detal architektoniczny.

Pamiętaj, że tapetowanie powinno się odbywać przez profesjonalnego majstra – ta zasada jest kluczem do uzyskania pożądanego efektu!

 

 

 
#5 Ola, Warszawa
Doskonała jakość tapet! Pani Natalio jest super! Była bardzo pomocna w dobieraniu.
 
 
#4 Aga, Tomek
Jest niesamowity personel, bardzo gościnni i bardzo przyjaźni, chętnie polecam każdemu zakup u nich . Kupowaliśmy tapety.
 
 
#3 Kasia
Tapety mają trafić w styl mieszkania. Jakość nowoczesnych tapet pozwalają naklejać ich w wilgotnych warunkach łazienkowych. Kupiłam najbardziej wspaniałe. Każdy, kto wchodzi do mojej łazienki pyta mnie, gdzie kupiłam tak piękne tapety. Jestem zadowolona, że Pani w tym sklepie doradziła mi i pomogła w tym ciężkim wyborze.
 
 
#2 Paweł, Warszawa
Zamówione przeze mnie tapety są super! Pani Natalio mówiła, że tapety będą wyglądać niesamowicie i tak jest. Dziękuję!
 
 
#1 Aldona
Kupiłam tapety z kolekcji Kchroma Only One. Na sianie wyglądają fantastycznie. Polecam!
 

Napisać komentarz:

Защитный код
Odnowić