Wazony i świeczniki włoskie - kupić w Warszawie


Możesz mieć najbardziej interesujące meble włoskie, ale małe akcenty, takie jak świeczniki, wazony lub unikatowe poduszki dekoracyjne nadadzą domu prawdziwą osobowość. Nieważne, czy jesteś w nastroju ustawienia świec, książek na stoliku, przytulnych pufów lub wywołujących nostalgię zapachów do domu, dekoracyjne akcenty są odbiciem ciebie.

Jeśli potrzebujesz ożywić swój salon dodając kilka przemyślanych akcesoriów, pomyśl o wspaniałych dodatkach i oświetleniu, połóż miękki dywan przed sofą, postaw piękny wazon na ławę, świeczniki na komodę i twój pokój nabierze tekstury, koloru i ciepła.


Zestaw składa się z dwóch okrągłych tac różnych rozmiarów... Po bokach dwa wygodne otwory w kształcie półksiężyca. Wykonane z PVC imitując skórzane wykończenie. Tace DAMIAN są stylowe i funkcjonalne. Dostępne w czarnym, brązowym i szarym kolorach.


HOLLY jest kulisty wazon ceramiczny. Prosta stylistyka, wyrafinowany urok. Wykonane z ceramiki i dostępne w różnych kolorach. Doskonałe do dekoracji domu.


Szklane wazony HONEY w kształcie cylindrycznym, wysokie i wąskie. Jego elegancki wygląd i niuanse gry światła i cieni przypominają przejrzystość miodu. To nie tylko ozdobny przedmiot, kwiaty również będą cieszyć nas swoim pięknem w tym wazonie.


Stoły w jadalnie lub biurze oferują dużo miejsca na książki, kwiaty i ozdoby. Aby obiekty były miłe dla oka, można używać tacek do grupy podobnych elementów. Spróbuj grupowanie świec o różnych rozmiarach i kolorach w jednej tacy i dodaj obok wazony.

Zrób zdjęcie z widokiem na panoramę Nowego Jorku. I okazuje się, że ta wielka architektura może być powtórzona na konsoli w salonie. Weź pionowe wazony w różnych kolorach i średnicach, stożkowe i proste, rozmieść ich wokół wysokiego, jak wieżowiec. Nie trzeba umieszczać nawet kwiaty. Ale jeśli będą kwiaty uderzy nas szczególnym pięknem.

Brytyjski projektant Kelly Hoppen zawsze radzi stosować wewnętrzne rzędy identycznych wazonów puste lub z jednym kwiatkiem. Dla trzech wazonów - tylko trzy kwiaty. Ale pokój całkowicie zmienił atmosferę. Wazony mogą być umieszczone na stole, na konsoli - najważniejsze, że stoją wzdłuż tej samej osi.

Wazon rzeźba

Ważne jest, że ten wazon przyciąga więcej uwagi niż stojące w nim kwiaty. Wazony powinny być wystarczająco duże, z wyrazistą sylwetką.

Najlepiej umieścić je na podeście lub konsoli, co sprawi podobieństwo do obiektu muzealnego. Te same przeznaczenie mają wazony podłogowe.

Wazon wewnątrz regału, stelażu

Wspaniały sposób, który pozwala zachować wszystkie wazony w polu widzenia, a tym samym rozwiązać problem przestrzeni zagospodarowania przestrzennego. Jednak można doradzić tylko tym, którzy nie mają dzieci lub zwierząt, dla których półki regałów są zwykle przedmiotem zainteresowania. W końcu, wazon na górnej półce regału przy ścianie z książkami - jest również doskonałym rozwiązaniem.

 

 

 
#14 Alicja, Warszawa
Uwielbiam moje wazony, który dotarli na czas, jestem bardzo zadowolona. Dzięki
 
 
#13 Jola, Warszawa
Witam wszystkich !!!!! Chcesz, aby Twój dom był przytulnym kącikiem? Napełnij go miłymi dodatkami, które nadadzą mu elegancji za niewielkie pieniądze. W tym sklepie znalazłam wiele świetnych i ciekawych drobiazgów. Piękne wazony i tacy oraz ręcznej roboty ceramiczne niesamowite żuki. Polecam gorąco!
 
 
#12 Jola, Warszawa
Nigdy nie wdzieliście takich pięknych żuków jak w tym sklepie. Są z Portugalii. Niesamowita ceramika ręcznej roboty! Oraz fantastyczne włoskie wazony ceramiczne. Polecam ten sklep wszystkim kto chcę kupić ładną rzecz do swojego domu lub na prezent. Naprawdę mają oryginalne niespotykane dodatki.
 
 
#11 Barbara Warsżawa
Już trzeci raz kupuję wazony w tym sklepie. Jestem zadowolona serwisem i jakością.
 
 
#10 Aga,Warszawa
Miałam napisać nie dobrą recenzję dla innej firmy, i pamiętać, że najlepsze wrażenie pozostawił ten sklep! Pól roku temu kupiłam stolik i krzesło. Potem wróciłam i nakupiłam wazonów! Cena-jakość! W internecie znalazłam to samo,ale droższe w 1.5 razy! Oczywiście cieszę się ze właściwej decyzji !!
 
 
#9 Olga, Warszawa
Kupiłam wazony do domu dla swoich ulubionych kwiatów i bukietów. Są przepiękne.
 
 
#8 Aldona, Warszawa
Kupiłam przepiękny wazonik i ceramiczną tace. Elegancko się reprezentują w moim domku. Polecam ten sklep.
 
 
#7 Magda, Warszawa
Kupiłyśmy z koleżanką piękne wazony w tym sklepie na prezent. Wszyscy zadowoleni.
 
 
#6 Bożena, Warszawa
Kiedy zobaczyłem misę LIFT nie mogłam się oprzeć i kupiłam. Ona jest taka nowoczesna i modna.Bardzo mi się podoba.
 
 
#5 Ula, Warszawa
Kupiłam świecznik. Doskonały do mojego wnętrza.
 
 
#4 Jola
Teraz jaskrawym akcentem mojego wystroju domu - to piękne okrągłe pudełka z pokrywą do przechowywania cenionych drobiazgów. Kupiłam jeszcze dwa wazony. Są śliczne.
 
 
#3 Żaneta
Kupiłam tą przepiękną niebieską kule. Ten wazon ma niesamowity urok.
 
 
#2 Ula
Kupiłam na prezent piękne wazonu! Dziękuję bardzo!
 
 
#1 Katarzyna
Wybrałam spośród eksponatów piękny biały wazon Jasper i włożyłam do niego świerkowe gałązki, ozdobiłam gałązki kokardką ze sznureczka, powiesiłam orzechy i małe szyszki, spryskałam srebrnym brokatem i białym śniegiem - ładny stroik na świąteczny stół....
 

Napisać komentarz:

Защитный код
Odnowić